zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro kočky


Kočka ví, co chce a počká, dokud toho nedosáhne. Mnoho lidí by se od svého kočičího mazlíčka mohlo učit trpělivosti i diplomacii. Samozřejmě i kočičiky jsou pod vlivem svého znamení různé, můžeme se o tom přesvědčit v následujícím horoskopu kočiček.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Horoskopy pro kočky - Beran

Jsem kočka činu, pořádná bojovnice. Pokud se už pro něco rozhodnu, pak učiním vše pro to, abych toho dosáhla. Jsem vůdčí Kočičí typ a přímo nesnáším bezpráví. Mám pocit, že musím neustále někoho hájit, obhajovat a pomáhat někomu. Bohužel to však jen málokdo ocení, ale je fakt, že mě to neoblomí, ba naopak. Neexistuje nic, s čím bych si po kočičím způsobu neporadila, ať už jde o náročný úkol či o cokoliv, co mi zpříjemní život.

Mojí největší chybou je, že se nedokáži poučit ze svých chyb a do všeho skáču po hlavě, co kdyby náhodou to příště vyšlo. Občas dokáži být nepochopitelně výbušná a ztropit divoké kočičí scény, ale můj vztek netrvá dlouho, většinou se ihned po výbuchu změním v pohodovou čičinu.

Mezi své přátele řadím především stejně schopné kočičí jedince, což už předurčuje, že mezi umňoukanými a rozmazlenými kočkami tolik přátel nemám, ale mužatkou mezi kočkami rozhodně nejsem, ba naopak. Mám v sobě něco, co působí na ty ostatní jako neodolatelný magnet, což mnohé v mém kočičím okolí přitahuje. Navzdory tomuto všemu dokáži být velmi zranitelná a citlivá.

Na svém území jsem královna, i kdyby to byl jen malý dvorek. Vím, co mi patří, a to nikomu nedám, na druhou stranu dokáži ulovit cokoli chci.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama