zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro kočky


Kočka ví, co chce a počká, dokud toho nedosáhne. Mnoho lidí by se od svého kočičího mazlíčka mohlo učit trpělivosti i diplomacii. Samozřejmě i kočičiky jsou pod vlivem svého znamení různé, můžeme se o tom přesvědčit v následujícím horoskopu kočiček.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Horoskopy pro kočky - Kozoroh

Vím, že patřím mezi velice atraktivní Kočky, které ve společnosti Lidí nikdy nezůstanou bez povšimnutí. Jedna z mých nejtypičtějších a nejpříjemnějších kočičích stránek je přirozený kočičí půvab a dobré kočičí způsoby. Mám vrozený smysl pro společenský šarm a konzervativní kočičí vzhled.

Na první pohled se zdá, že jsem povahově i citově vyrovnanější, než jaká je skutečnost. Podléhám však kočičím náladám. Cítím-li, že se se mnou špatně zachází, mohu být celé dny pěkně zachmuřená Kočka. Ve skutečnosti mám nedostatek kočičí sebedůvěry a potřebuji od svých blízkých hodně podpory a lichotek.

Toužím být zabezpečena, mít respekt a dobré bydlo. Přesto se nikdy příliš neprosazuji. Když už budu úspěšná, nikdy nezapomenu být mazlivá a vděčná. Často mohu pobývat s bezbrannými a bezmocnými dětmi a lidmi.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama