zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro kočky


Kočka ví, co chce a počká, dokud toho nedosáhne. Mnoho lidí by se od svého kočičího mazlíčka mohlo učit trpělivosti i diplomacii. Samozřejmě i kočičiky jsou pod vlivem svého znamení různé, můžeme se o tom přesvědčit v následujícím horoskopu kočiček.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Horoskopy pro kočky - Býk

Jestli je někdo opravdová hrdá Kočka, kočičí dáma se vším všudy, tak jsem to právě Já.

Rozhodnost a schopnost ovládat se za každé situace je mi vlastní. Moje bystré myšlení je přímé a pragmatické. Stojím pevně při zemi, což ze mne činní neoblomnou kočičí realistku. Tak jako mám ráda skutečné, opravdové maso, tak celkově uznávám dokonalost. Vážím si svého dobrého „bydla“, mám ráda své „jisté“.

Vypadám vždy elegantně, mám ráda krásné kočičí doplňky a svoji čistou vůni, stejně tak jako čistý navoněný pelíšek. Nejsem přeci žádná poběhlice, přátelé! Harmonické prostředí mého kočičího domova nerada opouštím a stejně tak nemám ráda, když do mého teritoria vleze nějaký přivandrovalec se špinavým kožichem.

Ačkoliv každý můj pohyb je pomalý a rozvážný, jsem jinak opravdový dříč. Nikdy jen neočekávám, že mě někdo bude živit, vždy usiluji vlastními silami o místo na výsluní a něco dobrého na zub.

Co opravdu nesnáším, je slabost, ať už moje či mých kočičích přátel, proto nikdy nekňourám a nesnáším pištivé stížnosti ani u druhých. Přátelství s mým Živitelem pro mne znamená velmi mnoho, ráda se otřu o jeho nohy a nechám se pohladit a přitulit, pokud si to situace žádá. Za to očekávám vlídné zacházení a plnou misku. Není-li tomu tak, dokáži to dát po kočičím patřičně najevo.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama