zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro kočky


Kočka ví, co chce a počká, dokud toho nedosáhne. Mnoho lidí by se od svého kočičího mazlíčka mohlo učit trpělivosti i diplomacii. Samozřejmě i kočičiky jsou pod vlivem svého znamení různé, můžeme se o tom přesvědčit v následujícím horoskopu kočiček.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Horoskopy pro kočky - Blíženci

Jsem Kočka mnoha tváří. Zvláště v dospívání jsem neuvěřitelně vrtkavá a nevypočitatelná. Přesto nejsem bezcitná, jak se na první pohled může zdát. Od druhých potřebuji soucit a pochopení, pak bývám výbornou kočičí společnicí a mnozí lidé mne obdivují. Jsem dobrá herečka, pokud chci, dokáži se zalíbit a pokud ne, dám to pořádně svému okolí najevo, pak je vhodnější na mne nesahat. Všechno jde podle mne, pokud chci, mazlím se a pokud ne, ale to už poznáte sami ...

Dokáži být zkrátka opravdu výbornou herečkou, která nejen zahraje roli okouzlující, společenské Kočičky, ale také roli zbožňované Číči anebo vážené kočičí Intelektuálky. Mojí zálibou je myší sport, ale rozhodně ve mně nepotlačuje kočičí ženskost (jsem-li pohlaví ženského), spíše naopak. Dokáži být pořádný dravec, který uloví to, co se mu ulovit chce, i když je to větších rozměrů.

Mám ráda svoji svobodu a volnost, nezavírejte mne prosím do klece, tam se mi nelíbí. Ráda komunikuji se svým prostředím přímo a ne přes mříže.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama