zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro kočky


Kočka ví, co chce a počká, dokud toho nedosáhne. Mnoho lidí by se od svého kočičího mazlíčka mohlo učit trpělivosti i diplomacii. Samozřejmě i kočičiky jsou pod vlivem svého znamení různé, můžeme se o tom přesvědčit v následujícím horoskopu kočiček.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Horoskopy pro kočky - Rak

Patřím mezi velice skromné kočky, které jsou velice spořádané a cílevědomé. Zbytečně za mě nebudete muset utrácet, nemám vysoké nároky na své bydlení ani stravu. Naučte se ode mne spokojenosti s tím, co máte a dostane se vám tím lekce spořivosti. Mám ráda svůj pelíšek a misku s kočičí dobrotou, a to pak zapomenu na všechna ostatní trápení a užiji si romantiku klidného domova, za který jsem svým majitelům velmi vděčná.

Jsem velice rozvážná, a jestli je opravdu něco, co nesnáším, pak je to kritika mé kočičí povahy nebo jakékoliv odmítnutí od mého Živitele. Mám ke svým člověčím rodičům velké pouto, které pro mne mnoho znamená a nesnesu sebemenší zlobu. Často pak bývám posedlá obavami, že nejsem dost hezká, chytrá či mazlivá.

I když jsem opravdu velice krásná Číča, trpím pocitem kočičí méněcennosti. Proto často potřebuji od druhých slyšet chválu a ujištění, třeba pohlazením, že jsem nejen krásná, chytrá, ale prostě ta Nej! Kočka.

Mým nejoblíbenějším místem bývá kuchyň. Ráda pozoruji svoji Paničku při vaření a už dopředu odhaduji, co mi přijde do misky. Někdy bych si ráda sama vybrala pokrm, ale to se většinou mé Paní moc nelíbí. Tak raději čekám a mlsně se olizuji ve svém pelíšku nebo pod nohama své Paničky.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama