zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro kočky


Kočka ví, co chce a počká, dokud toho nedosáhne. Mnoho lidí by se od svého kočičího mazlíčka mohlo učit trpělivosti i diplomacii. Samozřejmě i kočičiky jsou pod vlivem svého znamení různé, můžeme se o tom přesvědčit v následujícím horoskopu kočiček.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Horoskopy pro kočky - Lev

Já patřím mezi kočičí Královny, jejichž neskonalý půvab a temperament je v širé dáli znám. Potřebuji mít stále navrch, jak nad svými zvířecími přáteli, tak i nad svým Pánem či Paničkou. Jakmile mne někdo sesadí z mé pozice, dokáži být zlá až krutá. Ale dostanu-li se zase navrch, změním se ve velice milou, mazlivou Kočičku, která bude obdivována a uctívána každým, kdo náš příbytek navštíví.

Mnohdy se chovám příliš arogantně a marnivě, ale málokdy to někomu kolem mě vadí, jelikož všechny tyto mé nepříjemné vlastnosti převyšují stránky příjemné. Umím být nejen velmi štědrá a laskavá, ale také dokáži soucítit s dětmi či s bezmocnými a opuštěnými. Jsem dobrá společnice pro kohokoli, kdo mne opravdu uznává. Mám ráda svůj krásný, uklizený pelíšek a vhodnou kočičí stravu. Nebojte se, dám vám najevo, když bude něco v kočičím nepořádku.

Pokud chcete vyhrát Kočičí soutěž, jsem připravena zaujmout Kočičí královské první místo. Jsem rozená Královna. A vím to. Ostatní to zjistí velmi brzy.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama