zverokruh

Zvěrokruh

 | 

eroticky

Erotické horoskopy

 | 

cinsky

Čínské horoskopy

 | 

vyklad

Osobní výklad

 | 

Horoskopy 2013

Horoskopy pro ženy nás baví

<< Zpĕt

Horoskopy pro kočky


Kočka ví, co chce a počká, dokud toho nedosáhne. Mnoho lidí by se od svého kočičího mazlíčka mohlo učit trpělivosti i diplomacii. Samozřejmě i kočičiky jsou pod vlivem svého znamení různé, můžeme se o tom přesvědčit v následujícím horoskopu kočiček.

Beran    Býk    Blíženci    Rak    Lev    Panna    Váhy    Štír    Střelec    Kozoroh 
Vodnář    Ryby   


Horoskopy pro kočky - Panna

Patřím mezi Kočky, které dokáží být současně absolutně praktické a kočičím způsobem romantické. Jsem kočičí perfekcionalistka, která sice není dokonalá, ale zarputile věřím, že nikdo nedokáže všechno dělat tak pořádně a kvalitně jako Já sama. Nebojím se tedy, že byste si na lov myší sjednali někoho jiného.

Nesnáším nedochvilnost a lež, takže jsem spokojená a klidná, když mám včas jídlo v misce. Nenechám se vodit za nos a dokáži odhalit i tu nejdůmyslnější lež, pokud mi stále jen slibujete plnou misku a „skutek utek“, pak se o svůj pokrm postarám sama.

Moje úmysly jsou čisté, ale nejsem naivní. Pokud však pochybím, nechtějte, abych se přiznala, že vím, kdo odnesl kus masa z ledničky.

Jsem kočičí puntičkářka, což může lézt někomu na nervy, ale díky mé kočičí vlídnosti a schopnosti vyčistit dům od myší mi to snad budete tolerovat.

Reklamní sděleníPartnerské horoskopy

  a  

Můj biorytmus

Zadejte datum narození:

fensui

Jaký jste element
podle
Feng Shui?

Zadejte datum narození:

Reklama
Reklama